http://www.polandrunning.com

Nasz Patronat. Szybkie bieganie na 10 km i 5 km w Koninie czyli "Zdrowa Radość Życia.
czwartek, 11 sierpnia 2016 21:04

Nasz Patronat. Fundacja Kupiec zaprasza mieszkańców Konina i okolic do uczestnictwa w biegu „Zdrowa Radość Życia” oraz w akcjach mu towarzyszących. Wydarzenie odbędzie się 4 września. Start i meta na stadionie PWSZ w Koninie. Będzie to nie tylko okazja do aktywnego spędzenia czasu z rodziną, ale i wygrania bardzo atrakcyjnych nagród. WSZYSTKOOBIEGANIU.PL jest współorganizatorem tego wyjątkowego wydarzenia.

Fundacja marki Kupiec, w myśl przyświecających jej działalności celom, intensywnie promuje zdrowy styl życia, szczególnie w regionie. Jedną z jej inicjatyw jest bieg Kupiec „Zdrowa Radość Życia”, który odbędzie się w pierwszą niedzielę września br. na dwóch dystansach - 5 i 10 km. Uczestnicy bez względu na wybór trasy mają szansę zdobyć wyjątkową nagrodę - bezpłatne użyczenie samochodu SKODY CITYGO na 4 lata! Powędruje ona do tej osoby, która najciekawiej odpowie na pytania konkursowe - „Czym jest dla Ciebie Zdrowa Radość Życia? Oprócz tego na biegaczy i tych, którzy zdecydują się na udział w dodatkowych konkurach towarzyszących, czeka mnóstwo atrakcyjnych nagród. Szansę mają zarówno najmłodsi, jak i pracownicy Kupca, dlatego każdy powinien sobie tę datę już dziś zarezerwować w kalendarzu.

015-16 Kupiec bannery bieg PROJEKT 320x100 lm mobile


 

Dla wszystkich tych, którzy zdecydują się tego dnia zdrowo wypocząć, przygotowano wiele atrakcji w trzech strefach tematycznych. Strefa Sportu, w której ambasadorzy marki MoveOn będą prowadzić zajęcia z jogi, fitnessu i crossfitu, a także specjalistyczne konsultacje. Zajęcia będą miały charakter grupowych ćwiczeń na świeżym powietrzu. Zainteresowani udziałem w sportowych sesjach muszą wcześniej dokonać zapisu na stronie wydarzenia - http://bieg.kupiec.pl.

Drugą strefą będzie Strefa Smaku w której gościć ma Piotr Kucharski, zwycięzca programu „Gotuj o wszystko” oraz specjalista dietetyk. Odwiedzający mogą liczyć na mistrzowski pokaz gotowania wraz z degustacją, a także szereg porad i wsparcie np. przy opracowywaniu własnego dietetycznego jadłospisu. Na najmłodszych czekać będzie z kolei Strefa Rodzinna, gdzie o bezpieczeństwo i dobrą zabawę zadbają animatorzy oraz Sponsor nagrody głównej Skoda Green Auto Group. Dla dzieci przewidziano wiele gier oraz konkursów ze smacznymi oraz zdrowymi nagrodami.


 

 Wejście do wszystkich stref jest darmowe. Po więcej szczegółów zapraszamy stronę internetową http://bieg.kupiec.pl/.

Partnerzy biegu - Kupiec, MoveOn i miasto Konin, sponsor - Skoda GREEN AUTO GROUP, patronem merytoryczny - serwis wszystkoobieganiu.pl, patronat medialny - Telewizja Wielkopolska, Radio Merkury, Przegląd Koniński oraz portale LM.pl, infokonin.pl, konin24.info, iTurek.pl.