http://www.polandrunning.com

Triathlon
Relacja. Mistrzostwa Europy ETU w Triathlonie
Nasz Patronat. Mistrzostwa Europy w ramach Enea Challange Poznań na pewno zapiszą się jako jedne z najbardziej emocjonujących w historii. Praktycznie do ostatnich kilometrów nie można było być pewnym, kto sięgnie po tytuł, a na całej długości trasy towarzyszył zawodnikom głośny doping kibiców. Mistrzami Europy ostatecznie zostali Denis Sketako ze Słowenii i Polka, Ewa Bugdoł...

Więcej…
 
Zapowiedź. Mistrzostwa Europy ETU w Triathlonie
Nasz Patronat. Trzecia po Mistrzostwach Świata i Igrzyskach Olimpijskich najważniejsza impreza triathlonowa na świecie, największe wydarzenie triathlonowe w Europie i pierwsza w historii Polski impreza triathlonowa międzynarodowej rangi mistrzowskiej – już w niedzielę, 24 lipca odbędą się Mistrzostwa Europy ETU na dystansie długim!

Rywalizacja o miano Mistrza i Mistrzyni Starego...

Więcej…
 
Piątek na Enea Family Challenge.
Nasz Patronat. Enea Challenge KIDS Triathlon oraz Enea Challenge Family Run udanie rozpoczęły poznańskie święto sportu. W piątkowych zawodach wzięło udział ponad 230 sportowców, którzy rywalizowali nad Jeziorem Maltańskim, czyli w miejscu niedzielnych Mistrzostw Europy na dystansie długim ETU. W Challenge Family Run od mocnego akcentu rozpoczęli reprezentanci naszej redakcji. Na...

Więcej…
 
Nasz Patronat. Wielkie święto nie tylko triathlonu w Poznaniu coraz bliżej!
Nasz Patronat. Niecodzienny Bieg Nocny, który rozświetli Maltę, specjalna strefa dla kibiców na Placu Wolności i koncert Reni Jusis – to część z atrakcji jakie przygotowano na weekend 22-24 lipca w Poznaniu. W tych dniach stolica Wielkopolski, za sprawą Enea Challenge Poznań, zmieni się w stolicę europejskiego triathlonu.

W ramach Enea Challenge Poznań rozegrane zostaną...

Więcej…
 
Nasz Patronat. Relacja z Triathlonu w Szczecinie.
Nasz Patronat. Ponad 620 triathlonistów wzięło udział w trzeciej edycji szczecińskiego triathlonu. W każdym z dystansów dominowali mieszkańcy stolicy województwa zachodniopomorskiego, a kibice na długości całej trasy dopisali jak nigdy wcześniej. Te zawody pokazały, że Szczecin aspiruje do miana triathlonowego miasta.

Podczas niedzielnych zawodów, 3 lipca, pasjonaci triathlonu...

Więcej…
 
Nasz Patronat. Mistrzowskie rozdanie w Sierakowie.
NASZ PATRONAT. Mistrzostwa Polski na dystansie średnim zakończyły JBL Triathlon Sieraków 2016. W rywalizacji bezkonkurencyjni okazali się Ewa Bugdoł (4:22:16) oraz Mikołaj Luft (3:57:41), którzy zgodnie przyznali, że start w „Krainie 100 jezior” to tylko solidny sprawdzian przed lipcowymi Mistrzostwami Europy w Poznaniu.

Ponad 750 zawodników wystartowało w drugim dniu JBL...

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 7